Compania Remark Imobil angajează:

Office Manager

Cerințe față de candidat:
- Studii superioare;
- Activ si disciplinat;
- Utilizator încrezut PC( Coral Draw- constituie un avantaj);
- Cunoașterea tehnicii de birou ( copiator, scanner, imprimantă);
- Cunoașterea bună a limbii române si ruse;
- Cunoașterea normelor de ortografie;
- Capacitate de învățare, abilități de organizare, orientare spre rezultat;
- Abilități de comunicare, dinamism, capacitatea de a lucra în echipă;
- Abilități de coordonare, planificare și organizare;
- Experiența într-un post similar este binevenită.

Responsabilități:
- Recepționarea apelurilor telefonice, înregistrarea și transmiterea informației de serviciu angajații companiei;
- Asigurarea circulației de documente în cadrul companiei;
- Organizarea achiziționării de rechizite de birou, materiale consumabile și alte valori materiale.

Oferim:
- Loc de muncă modern;
- Salariu motivant;
- Posibilitatea de a învăța lucruri noi;
- Telefon de serviciu.

Expediază CV cu poze la adresa: hr@remark.md     cu mențiunea "Office Manager".

hr@remark.md

Назад Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть