Мерчендайзер | Merchandiser 14000 brut (Кишинев, Центр)

Compania oferă:

  • Salariu 14000 brut
  • Tichet de masă
  • Reduceri la sălile de fitness partenere prin aplicația UpFit
  • Program de lucru: luni-vineri, între 8:00 și 17:00 (posibil între 9:00 și 18:00)
  • Transport până la/ de la locul de muncă
  • Mediu activ şi dinamic (ceai, cafea, fructe și teambuildinguri)
  • Automibil de serviciu și reațea mobilă corporativă
  • Formare și dezvoltare profesională continua

Responsabilități:

  • Deplasare către punctele de vânzări conform traseului
  • Aprovizionarea permanentă a rafturilor cu produsele companiei
  • Respectarea conceptului de aranjare a produselor pe raft

Cerințe:

  • Experiența într-un post similar minim 1 an este binevenită
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Permis de conducere, categoria B (nu mai puțin de un an)

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa: recrutare@profmet.md.
Detalii la numărul de telefon 078000075; 079947888.

Мы предлагаем:

  • Зарплата 14000 брутто
  • Талоны на питание
  • Скидки в партнерских тренажерных залах через приложение UpFit
  • Часы работы: понедельник-пятница с 8:00 до 17:00 (возможно, с 9:00 до 18:00)
  • Транспорт до/от работы
  • Активная и динамичная среда (чай, кофе, фрукты и тимбилдинг)
  • Служебный автомобиль и корпоративный мобильный телефон
  • Постоянное обучение и профессиональное развитие

Обязанности:

  • Посещение торговых точек согласно маршруту
  • Выкладка нашго товара
  • Оформление витрин в торговых залах

Требования к кандидатам:

  • Опыт в аналогичной должности не менее 1 года
  • Знание русского и румынского языков
  • Водительские права категории B (стаж не менее 1 года)

Высылайте нам Ваше резюме на эл. адрес recrutare@profmet.md.
По возникшим вопросам: 078000075; 079947888.

E-mail: recrutare@profmet.md
078000075; 079947888

Прикрепить CV CV с сайта

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо