Manager zone Coffee/Gastro | Petrom

Campania Petrom activează pe piața Republicii Moldova de 24 de ani, ultimii 14 fiind membră a grupului austriac OMV. Astăzi, sunt printre liderii industriei petroliere din Moldova, datorită standardelor ridicate.

În anii 2013 - 2023, Petrom-Moldova a fost clasată pe primele locuri în topul Celor mai bune companii din Republica Moldova pentru care sa lucrezi, potrivit unui studiu organizat de Axa Management Consulting.

La moment se caută un Manager zone Coffee/Gastro. Scopul principal al acestei poziții este de a administra toate zonele de cafea din stațiile de alimentare. Care se va concentra pe creșterea și maximizarea vânzărilor, a venitului, profitului și urmărirea strategilor companiei.

Responsabilități:

  • Monitorizarea condițiilor de piață
  • Verificarea regulată a ofertelor și tendințelor concurenților
  • Identificarea cererilor noi din partea clienților și noilor tendințe în retail
  • Evaluarea performanței lunare/KPI și urmărirea cifrelor de vânzări săptămânale
  • Negocierea termenilor comerciali și legali și dezvoltarea relațiilor cu furnizorii
  • Îmbunătățirea continuă a proceselor de achiziții
  • Colectarea și pregătirea rapoartelor statistice zilnice, săptămânale și lunare privind vânzările și stocurile
  • Pregătirea și monitorizarea planurilor de expunere a produselor, verificarea calității acestora
  • Vizite săptămânale pe teritoriul țării la punctele administrate
  • Soluționarea rapidă a problemelor intervenite
  • Luarea deciziilor despre tipul produselor ce urmează să fie comercializate în zona de cafea din stațiile Peco

Cerințe:

  • Diplomă universitară în economie, afaceri și administrare
  • Experiență similară de administrare în domeniul: HoReCa sau lanțuri de magazine (administrator de sală)
  • Cunoștințe de limba română, rusă și engleză (B2)
  • Abilități de organizare personală și gestionare a timpului, inclusiv capacitatea de multitasking
  • Abilități de gestionare a proiectelor
  • Abilități excelente de prezentare și comunicare verbală și în scris
  • Abilități solide de negociere
  • Persoană pozitivă și energică
  • Permis de conducere cat. B

Beneficii:

  • Salariu motivant
  • Echipă tânără și excelentă
  • Lucru dinamic
  • Tichete de masă
  • Asigurare medicală privată
  • Cursuri de dezvoltare personală și profesională
  • Mașină de serviciu
  • Vineri zi prescurtată până la orele 14:00

Dacă considerați că sunteți potrivit pentru această poziție, vă rugăm să expediați CV-ul partenerului nostru de recrutare hr@mantis.md și vă vom contacta în cel mai scurt timp!

E-mail: hr@mantis.md

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть