Manager vînzări

Angajăm:

Responsabilități:

  • Realizarea cifrei de afacere / contribuție personală, targhet
  • Vînzare echipamente / servicii din portofiliul companiei
  • Semnare contracte
  • Identificare clienți noi
  • Identificarea necesităților clienților, contribuție la formarea cererilor de ofertă
  • Vizite în teritoriu, la sediul clienților – discuții / tratative cu topmanagement
  • Prezentare companie / produse din portofoliu
  • Formarea rapoartelor de lucru / menținerea la zi a bazei de clienți

Competențe:

A) De bază:

  • Integritate, onestitate, încredere în sine
  • Orientare catre client
  • Lucru în echipă

B) Funcționale:

  • Rezolvarea problemelor și luarea deciziilor
  • Orientare spre rezultat
  • Responsabil pentru dezvoltare
  • Puterea de a convinge
  • Planificare
  • Gîndire analitică
  • Inițiativă și perseverență
  • Cunoașterea particularităților B2B / B2C

Cerințe:

  • Experiență în domeniul vînzărilor, minim 3 ani
  • Studii superioare marketing / comerț
  • Cunoașterea fluentă a limbii RO / RU
  • Cunoaștere PC
  • Permis de conducere, cat B

Oferim:

  • Pachet social / angajare în cîmpul muncii
  • Salariu motivant în baza performanțelor individuale (KPI)
  • Compensare uzură / combustibil în baza distanței parcurse
  • Posibilitate de creștere personală / profesională

Celor interesați, rog să expediați CV-ul cu titlul „Manager vânzări active” la adresa de e-mail: office@isecurity.md.

Telefon: 079408090, 022-844700
E-mail: office@isecurity.md
Web: www.isecurity.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть