Manager vânzări

Rețea de cluburi de fitness premium "Aquatterra" angajează:

Termeni:

  • training in vanzari;
  • pachet social complet;
  • carieră;
  • posibilitatea de a procura servicii clubului in conditii favorabile;
  • Salariu + % de negociat pe baza rezultatelor interviului.

Cerințe:

  • cunoasterea limbii ruse si a limbii de stat, engleza este binevenita;
  • activitate;
  • sociabilitatea;
  • responsabilitatea;
  • cel puțin 2 ani de experiență activă în vânzări;
  • experienta in vanzarea de servicii premium;
  • bază de clienți reprezintă un avantaj.

Atribuțiile:

  • găsirea și atragerea de noi clienți;
  • vânzarea de carduri de club și servicii de club;
  • programarea si desfasurarea sedintelor si prezentarilor;
  • sustinerea si dezvoltarea bazei de clienti.

Noi avem nevoie de tine!

Trimite CV+foto la: d.corotas@aquaterra.md
0(79) 032886

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть