Manager transport internațional de mărfuri - 20000 - 30000 MDL

Angajăm:

Suntem în căutarea unui Manager Transport (cu sau fără experiență) talentat și motivat pentru a se alătura echipei noastre dinamică. Suntem o companie în continuă creștere, cu o cultură puternică a dezvoltării angajaților și a investițiilor în training-uri și dezvoltare personală.

Ceea ce oferim:
  • Un grafic de muncă stabil și echilibrat, între orele 9:00 și 18:00;
  • Un salariu atractiv, între 20000-30000 MDL, în funcție de experiența și abilitățile tale;
  • Un telefon mobil cu abonament avansat pentru a fi conectat mereu;
  • O echipă dinamică și colaborativă, care lucrează împreună pentru a obține rezultate de succes;
  • Oportunități excelente de învățare și dezvoltare profesională prin training-uri și coaching personalizat;
  • Organizăm team building-uri pentru a dezvolta relații puternice între colegi și pentru a ne distra împreună;
  • Posibilitatea de a lucra de acasă pentru a fi mai flexibil.
Responsabilități:
  • Subcontractarea comenzilor de transport primite de la departamentul de vânzări;
  • Negocierea cotațiilor de transport, urmărirea curselor pînă la finalizare;
  • Realizarea unui targhet lunar de profit operațional
  • Evaluarea permanentă a pieței transporturilor în vederea identificări și extinderii portofoliului de client și transportatori;
  • Verificarea și întocmirea dosarului de transport cu toate documentele specifice (CMR, factură etc.).
Dacă ești o persoană motivată, pasionată și dornică să crești alături de o echipă dinamică, atunci acesta este locul potrivit pentru tine. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть