Manager Vânzări RO (fără experiență) (12.000+%)

Suntem în căutare de:

Companie internațională de outsourcing care se ocupa cu promovarea serviciilor in sfera Marketingului online,  este în căutare de Manager Vânzări. Dacă ești o persoană comunicabilă, responsabilă, dornică de a învăța un job nou, atunci Te așteptăm cu drag în echipa noastră.

Ești candidatul nostru dacă:

  • Ai un nivel avansat de cunoaștere a limbii Române (Cunoașterea altor limbi, de asemenea prezintă un avantaj);
  • Ești o persoană comunicabilă, pozitivă și interesată să se dezvolte;
  • Ești un utilizator încrezut a calculatorului (MS Office);
  • Experiența în vânzări nu este obligatorie (dar prezintă un avantaj).

Responsabilități:

  • Însușirea cu ușurință a informațiilor noi și utilizarea lor în practică;
  • Contactarea clienților și consultarea lor (oferim curs de instruire);
  • Gestionarea bazei de clienți existenți și atragerea spre colaborare a potențialilor clienți;
  • Îndeplinirea și depășirea planurilor de vânzări.

Noi oferim:

  • Salariu atractiv (12.000 lei+ sistema de bonusare);
  • Curs de instruire inițial;
  • Program de lucru de 8 ore;
  • Oficiu localizat în centrul orașului;
  • Mediu de lucru tânăr și prietenos;
  • Posibilitate de avansare în funcție și dezvoltare profesională.

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul la adresa: valeria.hrrecruiter@gmail.com indicând în titlul emailului denumirea postului pentru care aplică (Manager Vânzări RO).

E-mail: valeria.hrrecruiter@gmail.com
Telefon: 062041644

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть