Manager Vanzari Piata RM

Vinaria din Vale Concurs aplicare la functia:

Managerul Vânzări va fi responsabil pentru dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții, lucrul cu distribuitorul și îndeplinirea obiectivelor de vânzări ale companiei.

Responsabilități:

  • Lucrul cu retele mari (KA) si mici(LKA)
  • Lucrul cu Top Clienti HoReCa
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzare pentru a atinge și depăși obiectivele companiei
  • Crearea și menținerea relațiilor de lungă durată cu clienții existenți și identificarea oportunităților de vânzare suplimentare
  • Monitorizarea pieței și a concurenței pentru a identifica tendințele de piață
  • Planificarea obiectivelor anuale pe toate canalele de distributie
  • Participarea in diverse activități de promovare a companiei
  • Raportare săptămînală si lunară rezultate vânzări
  • Organizarea lucrului cu echipele de vânzări ale distribuitorului

Cerințe:

  • Cunoașterea tehnicilor de vînzări B2B (constituie un avantaj)
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Orientare către rezultate
  • Abilități de planificare și organizare, cu atenție la detalii
  • Capacitatea de a lucra eficient atât în echipă, cât și individual
  • Atitudine responsabilă, spirit de inițiativă
  • Cunoștințe de operare PC și abilități de lucru cu Microsoft Office

Noi oferim:

  • Salariu atractiv și posibilitatea de a-ți influența veniturile (salariu de bază + premii în funcție de activitățile extra făcute)
  • Birou confortabil
  • Program de lucru luni-vineri 9:00 până la 18:00
  • Lucrul într-un colectiv prietenos si dinamic
  • Posibilitatea de afirmare în companie
  • Amplasarea geografică a locului de muncă: mun. Chișinău

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть