Manager vânzări active clienți corporativi sect. Centru al Republicii Moldova

Compania Crafti Business invită:

O persoană talentată care se va alătura echipei noastre!
Căutăm o persoană ambițioasă și comunicabilă, care să ofere o experiență excelentă pentru clienții noștri.

Responsabilități:

  • Atragerea activă de noi clienți în conformitate cu algoritmul de vânzari stabilit in companie
  • Realizarea de negocieri
  • Zonă de activitate - raioanele centrale ale RM cu sediul in mun. Chișinău

Cerințe:

  • fluență în limbile rusă și română;
  • poziția activă de a convinge clienții potențiali;
  • cunoașterea programului 1C constituie un avantaj;
  • experiența de lucru de la 1 an;
  • mașina proprie + permis de conducere cat. B.

Ce oferim noi:

  • salariu de 25 000 lei
  • compensarea combustibilului și amortizării a automobilului
  • pachet corporativ de telefonie mobilă
  • lucru într-o companie stabilă în plină dezvoltare
  • condiții de muncă excelente, mediu de lucru plăcut și un colectiv binevoitor
  • program de lucru: 8:30-17:30 (luni-vineri)

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică de mai jos sau să ne contacteze la numărul de telefon indicat.

Ждем талантливого, амбициозного и коммуникабельного сейлза в нашу команду!

Основные обязанности:

  • Активное привлечение новых клиентов в соответствии с установленным в компании алгоритмом продаж.
  • Проведение переговоров
  • Область деятельности – центральные районы Республики Молдова с офисом в мун. Кишинев.

Ожидаем от соискателя:

  • свободное владение русским и румынским языками;
  • активная позиция по убеждению потенциальных клиентов
  • знание программы 1С является преимуществом;
  • опыт работы от 1 года
  • собственный автомобиль + водительские права кат.В

Что мы предлагаем:

  • оклад 25 000 леев
  • компенсация топлива и амортизации автомобиля
  • корпоративный пакет мобильной связи
  • работа в стабильно развивающейся компании
  • отличные условия труда, приятная рабочая атмосфера и доброжелательный коллектив
  • график работы: 8:30-17:30 (понедельник-пятница)

Заинтересованных кандидатов просим отправить свое резюме на адрес электронной почты, указанный ниже, или связаться с нами по указанному номеру телефона.

Telefon: 061161550
Persoana de contact: Irina
E-mail: hr@crafti.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо