Manager Turism

Assist Match este în căutare de:

AssistMatch este o agenție de recrutare specializată în selectarea asistenților personali și a personalului administrativ. Pentru clientul nostru, căutăm un Manager Turism cu experiență anterioară în acest domeniu, care să fie pasionat de turism și dornic de dezvoltare profesională.

Clientul nostru:
Clientul nostru este o agenție de turism, lideri pe piața turismului din Moldova, care oferă servicii de calitate premium în cele mai neobișnuite și minunate locuri din întreaga lume. Cu o experiență de peste 14 ani în industrie, ei se mândresc cu un număr impresionant de clienți fideli și cu experiențe de călătorie de neuitat.

Responsabilități:

  • Gestionarea Solicitărilor: Procesarea cererilor de servicii turistice, fie online, fie direct la sediu.
  • Personalizarea Ofertelor: Crearea ofertelor turistice adaptate cerințelor clienților.
  • Follow-Up: Asigurarea unei comunicări constante cu clienții pentru maximizarea satisfacției și loialității.
  • Documentație: Managementul eficient al documentelor necesare pentru rezervări și contracte.
  • CRM: Monitorizarea activității clienților în sistemul CRM.
  • Servicii Suplimentare: Identificarea oportunităților de up-selling și cross-selling.

Ce căutăm:

  • Experiență Relevantă: Background solid în turism sau poziții similare de management al clienților.
  • Abilități de Comunicare: Excelente abilități interpersonale, cu accent pe relații durabile și servicii personalizate.
  • Orientare către Client: Focar pe calitatea serviciului și satisfacția clienților.
  • Obiective și Targeturi: Motivație și determinare în atingerea obiectivelor de vânzări.
  • Gestionarea Presiunii: Capacitatea de a lucra sub presiune și de a soluționa rapid problemele.
  • Cunoștințe Tehnice: Adept al tehnologiei, cu experiență în utilizarea MS Office și CRM.

Condiții de muncă:

  • Salariu Atractiv: Între 10.000 și 20.000 lei, plus bonusuri de performanță.
  • Program Flexibil: Luni-Vineri, 09:00 - 19:00, 1-2 zile de sâmbătă în lună, de la 10:00 până la 17:00.
  • Locație : Chișinău, Centru.
  • Dezvoltare Profesională: Acces la traininguri și oportunități de creștere.
  • Beneficii: Concediu plătit, asigurare medicală, reduceri la serviciile agenției, deplasări de serviciu spre Maldive, Zanzibar, Italia, Grecia, si altele.

Aplică acum: Dacă ai abilități excelente de comunicare, ai experiență în poziție similară, și înțelegi ce înseamnă o relație constantă cu un client, trimite-ne CV-ul tău la adresa cv@assistmatch.co, cu subiectul "Manager Turism".

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть