Manager relații cu instituțiile publice (de la 12 000 lei)

Centrul Multifunctional de Documente cu o istorie prospera in spate de 15 ani ce ofera servicii juridice, este in căutarea de:

Centrul Multifunctional de Documente cu o istorie prospera in spate de 15 ani ce ofera servicii juridice, este in căutarea de un profesionist care se se regasească în următoarele valori a culturii noastre corporative:
- calitate înaltă
- operativitate
- sinceritate
- devotament
- responsabilitate

Responsabilități:
- Sustinerea fluxului de documente între compania noastra și parteneri, instanțe de stat.

Cerințe față de candidați:
- Studii profesionale / superioare
- Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă.
- Cunoașterea limbilor română și rusă, fluent
- Permis de conducere categoria B.
- Gândire critică
- Pregătit de deplasări de serviciu de scurtă durată (1 zi) în diferite raionele a Moldovei.

Pentru cel mai bun candidat noi vom oferi:
- salariu de la 12 000 MDL
- automobil (combustibil și alte cheltueli legate de automobil se achita de companie).
- pachet social inclus + premii anuale
- grafic de muncă: 5 zile în săptămână, de la 09.00-18.00,
- instruiri din contul companiei
- compensarea cheltuielilor aferente serviciilor de telefonie mobilă
- spațiu dotat pentru cafea / ceai, fructe proaspete din contul companiei
- bibliotecă corporativă
- cadouri la sărbători, inclusiv și pentru copii și evenimente corporative, cum fără ele?

Dacă aveți experiența în calitate de manager vînzări expediați CV-ul la adresa electronică: emigrare.hr@gmail.com, cu mențiunea ”Manager relații cu instituțiile publice” și indicarea numărului telefonului de contact.
Doar candidații care corespund cerințelor vor fi învitați la interviu.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через