Manager Regional (Nord)

Dacă ești un lider pasionat, cu abilități excelente de gestionare a echipei și dorința de a contribui la dezvoltarea și succeul companiei noastre, te invităm să aplici!

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul Economic sau Business;
  • Utilizator PC: cunoștințele Excel, MS Office;
  • Cunoașterea perfectă a limbilor română și rusă;
  • Experiență în vînzări și management ;
  • Experiență în gestionare de echipă min 2 ani;
  • Abilități excelente de leadership și comunicare;
  • Capacitatea de a lua decizii rapide și eficiente;
  • Cunoștințe solide despre piața locală și tendințe în retail produse alimentare;
  • Disponibilitatea pentru deplasări în regiuni;
  • Permis de conducere categoria B, automobil personal.

Responsabilități:

  • Coordonarea și supervizarea activităților din zona alocată pentru atingerea obectivelor de vânzări și performanță;
  • Îndeplinirea planului de vînzări;
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor regionale de creștere a vănzărilor;
  • Monitorizarea și analizarea echipei, oferind feedback și sprijin pentru îmbunătățirea rezultatelor;
  • Raportarea periodică către managementul superior privind progresul și rezultatele obținute în regiune.

Oferim:

  • Salariu + bonusuri de performanță
  • Premii din vînzări;
  • Training de inițiere și susținere pe toată perioada de stagiere;
  • Training de specialitate;
  • Compensarea comustibilului;
  • Un mediu de lucru interesant;
  • Teambuilding și alte activități corporative;

Adresa: Regiunea de Nord a RM

Toți candidații interesați de acest post vacant sunt rugați să transmită CV-ul pe job-offers@fidesco.md.

Așteptăm CV-ul tău pe hr.office@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть