Manager Marketing

Angajăm:

Responsabilități:

  • Elaborarea planului de marketing anual impreuna cu director marketing;
  • Gestionarea planului de marketing anual;
  • Planificarea, organizarea și desfășurarea activităților și campaniilor de marketing și analiza eficienței acestora;
  • Promovarea online (Meta, AdWords);
  • Analiza pieței și a concurenței, a necesităților clienților, selectează şi aplică cele mai de succes strategii şi tactici de marketing, stabilește resursele și formele de promovare;
  • Conlucrarea cu departamentele de achiziții și vânzări.

Cerințe de bază:

  • Cunostințe în domeniul marketing;
  • Abilități excelente de comunicare, convingere și negociere;
  • Capacitatea de creare a acțiunilor de promovare a produselor;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă;
  • Utilizator PC (MC Office, Internet);
  • Responsabil, activ, atent la detalii și orientat spre dezvoltarea profesională;
  • Gîndire creativă, Receptivitate, Inițiativă.

Beneficii

  • Loc de munca amenajat cu cele necesare (birou, laptop, telefon)
  • Instruire initiala si instruire pe parcursul perioadei de lucru
  • Suport tehnic din partea unui supervizor
  • Masa de prinz gratuita asigurata din partea angajatorului
  • Sisteme de lucru moderne (bitrix, telefonie IP, posta corporativa etc.)

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть