Manager marketing

Compania Mobvaro-M angajează:

Suntem cea mai mare rețea de magazine de mobilă din Republica Moldova, având o experiență de peste 20 ani. Cu fiecare an, creștem, ne dezvoltăm și tindem spre mai mult, ținând cont de această, angajăm: MANAGER MARKETING.

Responsabilități de bază:

  •  Promovarea campaniilor publicitare;
  •  Întreținerea relațiilor cu presa scrisã, televiziunea, partenerii și clienții;
  •  Organizarea si comunicarea online;
  •  Promovarea produselor companiei pe piata autohtona.

Cerințe:

  • Gestionarea publicității pe toate suporturile de comunicare, elaborarea planurilor promovare și realizarea lor
  • Abilități excelente de comunicare și scriere în limba română, rusa
  • Cunoștințe PC, Microsoft Office, Rețele de socializare.
  • Creativitate si imaginație
  • Experiență  în domeniu este binevenită
  • Studii in domeniul marketing
  • Elaborarea programelor de promovare a companiei
  • Promovarea și conceperea planurilor și strategiilor de marketing.
  • Menținerea și dezvoltarea site-ului
  • Redactarea și postarea online a materialelor publicitare

Compania oferă:

  •  Angajare oficiala;
  •  Pachet social complet;
  •  Salariu motivant.

Asteptăm CV-ul la adresa de email: director.comercial@mobvaro.md sau sunați la nr. de telefon: 068131414, Valentin.

VĂ RUGĂM SĂ TELEFONAȚI DE LUNI PÂNĂ VINERI ÎNTRE ORELE: 09.00-17.00.

Asteptăm CV-ul la adresa de email: director.comercial@mobvaro.md
sau sunați la nr. de telefon: 068131414, Valentin.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть