Manager Logistica

Angajăm:

Departamentul de Achizitii Art-Granit este în căutarea unui nou coleg care va coordona activitățile de transport/import al marfii.

Responsabilități:
- Receptionarea comenzilor/incarcarilor de materie primă și materiale auxiliare pe segmentele de activitate Art-Granit;
- Analiza pietii, negocierea contractelor cu furnizorii de transport, selectarea transportatorilor de marfuri;
- Planificarea, organizarea si coordonarea activitaților de transportare a materiei prime (de la incarcare pina la descarcare);
- Menținerea contactului zilnic cu toți furnizorii de transport, brokerii vamali;
- Coordoneaza baza de date cu privire la toate activitatile de import pentru a se putea urmari in orice moment situatia livrarilor si a transporturilor de marfa efectuate sau in curs de efectuare;
- Păstrarea în ordine a documentelor referitoare la activitatea de import;
- Pregătește rapoarte periodice pentru conducerea companiei;

Cerințe:
- Cunoasterea limbii romane, ruse, și engleze obligatoriu;
- Cunoștință și Experiență în activitățile de import și export;
- Permis de conducere categoria B;
- Abilități de comunicare și negociere;
- Capacitate de analiza, sinteza și decizie, bun organizator;
- Capacitatea de a gestiona simultan mai multe task-uri;
- Persoana cu initiativa, proactiva, orientata spre rezultat.

Condiții de muncă:
- Pachet social deplin;
- Un post de munca cu salariu competitiv, de la 15000 lei, in dependenta de competente;
- Locul de muncă este situat, pe adresa str. Alba Iulia 75;
- Posibilitate de a te afirma și dezvolta profesional.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul cu menționarea pozitiei pentru care candideaza la adresa electronică: elena.dragan@artgranit.md; 069000527
*Notă: În urma analizei Cv-urilor, doar candidați selectați vor fi invitați la etapa de interviu.

E-mail: elena.dragan@artgranit.md
Telefon: 069000527

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через