Salonul-magazin GDR, specializat în vînzarea de obiecte sanitare, gresie, faianță din Germania, anunță recrutarea personalului pentru postul vacant de:

Manager în vânzări

Responsabilități funcționale:

  • căutarea și atragerea clienților potențial;
  • desfășurarea negocierilor comerciale cu clienții și prezentărilor de produse;
  • elaborarea ofertelor comerciale, încheierea contractelor, negocierea condițiilor de colaborare;
  • monitorizarea plăților și livrărilor.

Cerințe:

  • studii superioare;
  • abilități de lucru cu programul 1C (perfectarea documentelor primare);
  • abilități excelente de comunicare;
  • abilități de structurare și analizare a informațiilor;
  • capacitatea de a lua decizii de sine stătător, de a-și asuma răspunderea pentru rezultate.

Condiții de muncă și remunerare:

  • Zi de muncă  Luni-Vineri de la 9.00–18.00; Sâmbătă de la 10.00-15.00
  • Salariu stabil 20 000 lei
  • Pachet social deplin
  • Comunicare corporativă

Trimiteți CV-ul cu poză la adresa de e-mail office@gdr.md indicând poziția vacantă.

*Doar persoanele selectate vor fi contactate.

office@gdr.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть