Manager de proiect în construcții

Angajăm:

Responsabilitățile postului:

  • supravegheaza derularea construcției de la proiect până la finalizare;
  • asigură documentația completă a proiectului;
  • contribuie la planificarea proiectului de construcție și bugetului;
  • negociază oferte și contracte de execuție din punct de vedere tehnico-economic;
  • identifică resursele necesare execuției construcției;
  • constată aspectele de design și construcție care nu sunt adecvate proiectului;
  • gestionează bugetul și asigură respectarea standardelor de calitate și sigurantă;
  • rezolvă problemele de erori sau neconformități la etapa de proiectare/execuție;
  • supraveghează tot procesul de construcție conform planificării;
  • colaborează cu persoanele responsabile de realizarea fiecărei etape a construcției;
  • asigură realizarea proiectului în termeni stabiliți;
  • relaționează cu organele de control (responsabile pentru supraveghere tehnică, de autor);
  • întocmește și completează documente executorii.

Cerințe:

  • studii superioare de specialitate
  • experiența în domeniul construcției de cel putin 5 ani;
  • cunoașterea proceselor tehnologice de executare a lucrărilor de construcții-montaj;
  • cunoașterea metodelor și procedeelor de asigurare a calității în construcții;
  • cunoașterea principiilor de bază ale procesului de încheiere a contractelor;
  • cunoștințe de operare PC: Word, Excel;
  • permis de conducere categoria B.

Oferim:

  • salariu motivant
  • post de muncă în cadrul unei companii aflate în proces de dezvoltare dinamică;
  • posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte importante de construcție și renovare;
  • multiple posibilități de a pune în practică cunoștințele și competențele profesionale, oportunități de carieră;

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: sorin.avante@gmail.com.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть