Manager achiziții

Zazitex
companie specializată în MARKETING DIGITAL ȘI SOLUȚII IT
își extinde echipa. Suntem în căutarea unui coleg/colege pentru funcția de:

Cerințe:

  • Experiență minim 2 ani în poziție similară;
  • Experiență în vânzări;
  • Experiență în apeluri reci;
  • Cunoștințe și abilitați tehnice;
  • Absolvent de studii superioare;
  • Bune abilități de comunicare, negociere și organizare;
  • Cunoștințe operare PC (pachetul OFFICE);
  • Cunoașterea fluentă a limbii română și rusă. Cunoașterea limbii engleză reprezintă un avantaj;
  • Responsabilitate și capacitate de lucru în echipă.

Responsabilități:

  • Achiziție produse din EU.
  • Selectarea noilor produse pentru piață.
  • Analiza și formarea prețurilor pentru clienți.
  • Întocmirea documentelor, rapoartelor intern și extern.
  • Recepționarea și expedierea comenzilor.
  • Comunicarea cu furnizorii și clienții.
  • Stabilirea contactului cu clienții potențiali prin telefon, construirea cooperării pe termen lung, efectuarea apelurilor de ieșire în scopul abordării noilor parteneri;
  • Organizarea transportului.
  • Negocierea și Pregătirea promoțiilor pentru clienți.
  • Implementarea și monitorizarea obiectivelor de vânzare și marketing.
  • Controlul îndeplinirii planului de vânzări.
  • Prezentarea rapoartelor de activitate după finalizarea vânzărilor.

Noi oferim:

  • Program de lucru:  Luni-Vineri, grafic lucru 8.00 - 18.00;
  • Salariu fix + % din vânzări.
  • Dezvoltare profesională și consiliere;
  • Angajare oficială cu pachetul social inclus.

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră, trimite CV-ul tău la adresa: info@zazitex.com.

Vom fi bucuroși să vă vedem printre candidații noștri!

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть