Maistru lucrări de construcție și reparație drumuri

Angajăm:

Vicoliv Grup” SRL companie tânără și ambițioasă, fondată în anul 2014 cu gen de activitate în domeniul construcțiilor civile , reparații și construcția drumurilor Dacă ești o persoană responsabilă, ambițioasă, ordonată căreia îi place sa se dezvolte și să contribui la dezvoltarea companiei, atunci te așteptăm în echipa noastră: “ Vicoliv Grup” SRL. Ne dorim un coleg pentru care munca este o provocare, cu ambiție și motivat să crească. Care are deja o experiență de minim 3-5 ani în domeniu. Ne extindem și suntem în căutarea unui coleg la poziția Maistru lucrări de construcție și reparație drumuri.

Cerințele față de candidați:

  • studii supeioare incomplete / superioare, in domeniul construcțiilor constitue un avantaj;
  • experiență de cel puțin 3 - 5 ani în domeniu;
  • sunoașterea procedurilor tehnologice de executare a lucrarilor;
  • experiență de coordonare și organizare a echipelor de muncitori; - permis de conducere categoria B

Responsabilitățile postului:

  • ținerea evidenței lucrărilor executate, elaborarea documentației tehnice;
  • organizarea șantierelor de construcții si conducerea echipelor de muncitori;
  • asigurarea respectării termenelor și calității lucrărilor de construcții;
  • responsabil, punctual, dinamic

Compania garantează:

  • Angajare oficială, pachet social
  • Salariu motivant, fix + bonusuri de performanța
  • Automobil de serviciu

Expediați CV-ul cu poza la adresa: HR@vicoliv.md, cu mențiunea "Maistru lucrări de construcție și reparație drumuri" sau apelați pentru detalii la tel. 078556655 / 069721992 / 078210057
Vă așteptăm cu drag, nu ratați posibilitatea de a crea viitorul împreună cu noi,)

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

E-mail: HR@vicoliv.md
Telefon: 078556655 / 069721992 / 078210057

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть