Magaziner

Angajăm:

Magaziner

Cerințe:

  • Experienţă de muncă similară, minim 1 an;
  • Cunoștințe PC la nivel de utilizator;
  • Cunoștințe de operare 1C, Microsoft Excel (constituie un avantaj);
  • Responsabilitate, disciplină, organizare și atenție la detalii.

Responsabilități de bază:

  • Recepționarea produselor finite de Panificație;
  • Verifică cantitativ și calitativ produsele care urmează a fi livrate;
  • Verifică și monitorizează permanent stocurile de produse finite;
  • Organizează încărcarea operativă a produselor de Panificație în mașinile de distribuție respectînd rutele prestabilite.

Condiții de munca:

  • Locația desfășurării activității – mun. Chișinău, șos. Muncești 121/E;
  • Grafic de lucru – pe schimburi;
  • Angajare oficială în cîmpul muncii cu pachet social deplin;
  • Prânz gratuit;
  • Salariu motivant.

Pentru mai multe informații puteți apela: 060022551.

Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră!

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть