Referent Logistica si Evaluare EBM

Compania BT Leasing Moldova, membră a Grupului financiar Banca Transilvania, anunță concurs pentru postul vacant de:

Descrierea jobului:
Efectuarea tuturor procedurilor legate de evaluare, vamuire și înregistrare a unităților de transport la biroul de înmatriculare.

Fiind parte din echipa noastră, vei avea ocazia să:

  • evaluezi  bunurile solicitate spre finanțare în sistem leasing;
  • să gestionezi acvitatea de logistică pentru autoturismele și autoutilitarele finanțate;
  • să urmarești exploatarea și întreținerea mijloacelor auto din cadrul companiei.
Program de lucru:
  • Luni-vineri;
  • 08.30 - 17.30;
  • Pauză de masa –1 oră.

 Pachet de beneficii:

  • instruiri / traininguri de dezvoltare profesională;
  • tichete de masă cu valoarea de 70 MDL net pentru o zi lucrătoare;
  • primă de performanță;
  • condiții preferențiale la produse de leasing și bancare;
  • o multitudine de activități : - team building-uri, evenimente corporate, excursii, etc.;
  • coffe room (cafea, ceai, fructe proaspete, dulciuri);
  • ajutor social la naștere copil;
  • sală de lectură organizată in cadrul companiei.

Candidatul ideal
Ne-am bucura să te alături echipei BT Leasing MD și, pentru a te potrivi cu acest post, ne-ar plăcea să:

  • ai studii complete sau in curs de finalizare;
  • ai cunoștințe de bază despre: autovehicule, înmatriculări/radieri (ar fi un avantaj);
  • ai permis de conducere categoria B;

INFORMARE CANDIDAȚI
Aspecte generale
Compania O.C.N. BT Leasing MD SRL înțelege importanța datelor tale cu caracter personal, motiv pentru care ne asumăm angajamentul de a respecta legalitatea prelucrării acestora. Această informare este aplicabilă tuturor candidaților care optează pentru posturile disponibile în cadrul Companiei, astfel cum sunt publicate.

Prelucrarea datelor cu caracter personal
În cazul în care depui CV-ul, te informăm că Compania va prelucra date cu caracter personal precum: nume, prenume, număr de telefon, adresa de e-mail, fotografia și alte informații incluse in CV. Prelucrarea datelor cu caracter personal este efectuată în scopul de selecție a candidaților, dar și pentru a-ți aduce la cunoștință despre alte oportunități de carieră în cadrul Companiei.

Păstrarea și prelucrarea datelor cu caracter personal
Compania păstrează datele cu caracter personal în strictă conformitate cu prevederile Legii nr. 133 din 08.07.2011 și Hotărârii de Guvern nr. 1123 din 14.12.2010. Astfel, datele cu caracter personal sunt păstrate de către Serviciul Resurse Umane în loc care corespunde cerințelor securității prelucrării datelor cu caracter personal și transmise conducerii Companiei și respectiv șefilor de Departament la care ai aplicat pentru funcția vacantă.Datele cu caracter personal vor fi stocate atâta timp cât este necesar pentru atingerea scopului de selecție a noilor angajați și ulterior o perioadă de jumătate de an după pentru a putea identifica și alte posibilități care ți  se potrivesc.

Drepturile tale în procesul prelucrării datelor cu caracter personal
Îți aducem la cunoștință că pe tot parcursul prelucrării datelor cu caracter personal ai dreptul de acces la datele cu caracter personal, de intervenție asupra datelor cu caracter personal, acces la justiție precum și rectificarea, actualizarea și solicitarea de ștergere a acestuia.
În caz că dorești să-ți exerciți unul dintre drepturile sus indicate, te poți adresa cu o cerere în formă scrisă, prin document electronic care corespunde cerințelor unui document electronic sau să expediezi un mesaj de pe poșta electronică de pe care ai remis CV-ul.

Te incurajăm să te alături Echipei BT Leasing MD și să transmiți Cv-ul pe adresa de e-mail hr@btleasing.md cu indicarea postului pentru care aplici.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть