Inginer technician

Приглашаем на работу:

Inginer la lucrări de proiect şi deviz

Cerinţe:

  • Studii superioare tehnice (este un avantaj)
  • Cunoaşterea documentaţiei normative privind intrebările de formare a preţurilor în construcţie, a preţurilor comerciale, legislaţia în construcţie
  • Capacitate de a lucra independent

Responsabilităţi:

  • Gestionarea documentelor specifice departamentului;
  • Întocmirea actelor privind lucrări efectuate
  • Efectuarea controlului conform volumului lucrărilor şi a preţurilor lucrărilor effectuate
  • Întocmirea planurilor şi rapoartelor
  • Verificarea volumului lucrărilor la obiecte

Termeni și condiții:

  • Pachet social complet
  • Salariu atractiv
  • Acces nelimitat si gratuit la convorbiri mobile
  • Achitarea cheltuielilor de transport

Așteptăm CV-ul d-stră indicarea functiei vacante la: torconst@mail.ru
Telefon de contact: 076708960

E-mail: torconst@mail.ru
Telefon: 076708960

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть