Inginer proiectant (mobilă tapițată)

Compania „Mille”, producător de mobilă, invită un specialist să ocupe postul de:

Suntem un producător de frunte de mobilier tapițat, specializați în crearea de modele de calitate și inovatoare pentru uz casnic și comercial. Compania noastră este cunoscută pentru experiența sa, pasiunea pentru design și angajamentul de a oferi clienților noștri soluții unice și confortabile.

Căutăm un proiectant cu experiență pentru a dezvolta noi modele de mobilier tapițat și pentru a optimiza procesele de producție.

Responsabilitati:

  • Dezvoltarea și proiectarea modelelor de mobilier tapițat.
  • Realizarea de desene tehnice, specificatii si prototipuri de produse de mobilier. Optimizarea proceselor de productie pentru cresterea eficientei si reducerea costurilor.
  • Colaborează cu alți membri ai echipei pentru a se asigura că sunt îndeplinite standardele de design și calitate.

Cerințe:

  • Experienta in proiectarea si dezvoltarea mobilierului tapitat.
  • Cunoașterea profundă a materialelor, modelelor și tehnologiilor utilizate în producția de mobilier tapițat ( ar fi un avantaJ).
  • Experiență cu programe de modelare și proiectare 3D, cum ar fi AutoCAD, Autodesk Inventor sau similar.
  • Creativitate și capacitatea de a inova în design și tehnologie.
  • Abilitati excelente de comunicare si capacitate de lucru in echipa.

Noi oferim:

  • Salariu competitiv.
  • Conditii excelente de lucru si echipament modern.
  • Oportunități de creștere și dezvoltare profesională.
  • Participarea la crearea de design unic și produse de mobilier inovatoare.
  • Atmosfera prietenoasa si colegiala.

E-mail: mobstudiosv.cadre@gmail.com
Telefon: 069520127, 068693933

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть