Instalator SOFTWARE

Îți place să reinstalezi Android?
"Paymaster” își extinde echipa!
Aplicați pentru RunPay Moldova chiar acum!

ÎNCURAJĂM ABSOLVENȚII UNIVERSITĂȚILOR, MASTERANZII și TINERII SPECIALIȘTI să CANDIDEZE!!!

Oferim:

  • Lucru într-o companie Fintech
  • Birou modern pe str. Aleea Gării 42
  • Oportunități de dezvoltare profesională
  • Pachet social din prima zi de lucru
  • Salariu atractiv
  • Angajare oficială
  • Zile lucrătoare: luni – vineri
  • Oportunitate de dezvoltare în rândul profesioniștilor
  • Echipa prietenoasă și productivă

Orele de lucru: 08.00-17.00/09.00-18.00

Responsabilităţi:

  • Configurarea și intermiterea dispozitivelor Android și SuperUser
  • Reparații\Asamblare\Depanare echipamente
  • Inventarierea dispozitivelor

Cerinţe:

  • Utilizator avansat PC (configurarea sistemului de operare)
  • Configurarea și resoftarea dispozitivului Android și SuperUser
  • Cunoștințe de bază despre Reparații\Asamblare\Depanare echipamente
  • Înțelegerea principiului de funcționare al echipamentelor: PC\Laptop\Smartphones\Tablete\etc.
  • Cunoștințe avansate Windows
  • Experiență în proiecte
  • Nivel fluent de vorbire a limbilor română și rusă
  • Cunoștințele Android și ADB (Android Debug Bridge) sunt binevenite
  • Engleza tehnică este binevenită
  • Atenție, acuratețe, onestitate, muncă asiduă, responsabilitate

Expediază CV-ul indicând Proiectele finalizate, postul vacant pentru care aplici și suma salarială dorită: hr@paymaster.md / a.dumbrava@paymaster.md
0 685 44 755

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть