Inginer-Mecanic

FPC “Djofra-M” SRL – producator de plasa din fibra de sticla angajeaza:

Cerinte:

  • Studii superioare sau studii tehnice de specialitate în domeniu (mecanică, electromecanică) vor constitui un avantaj.
  • Experiență de minim 3 ani în activități de reparații, întreținere, mecanică (de preferat în domeniul utilajelor textile).
  • este o persoana responsabilă, organizată și activă;
  • Cunoștințe de bază a calculatorului.

Responsabilitati:

  • Instalarea/punerea în funcțiune a echipamentelor;
  • Efectuarea diagnosticii, constatarea și îndepărtarea defecțiunilor tehnice ale utilajelor.
  • Întreținerea și îmbunătățirea periodica a procesului de producție;
  • Efectuarea altor operații necesare procesului de producție.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant;
  • Bonusuri de performanță;
  • Cursuri de formare profesională;
  • Mediu plăcut de lucru în cadrul unei echipe de profesioniști;
  • Echipamente moderne pentru desfășurarea activității.

Persoanele interesate pot trimite CV la: cv@constructor.md cu mentiunea "Inginer-mecanic" sau apelați 060 813 813

Puteti ajunge la noi cu urmatoarele mijloace de transport: Microbuz 157, Autubuzul Nr. 18, 18A, 33, 44.

Telefon: 060 813 813
E-mail: cv@constructor.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть