Graphic Designer

La o cafenea foarte confortabilă angajam:

Cautăm un Graphic Designer Talentat pentru a Ne Însufleți Imaginația!

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în design grafic, de preferință într-un mediu profesional sau de freelancing.
  • Abilități solide în utilizarea software-urilor de design precum Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign etc.).
  • Capacitatea de a comunica eficient și de a colabora într-un mediu de lucru dinamic.
  • Portofoliu impresionant ce evidențiază diversitatea și calitatea lucrărilor anterioare.

Responsabilități:

  • Crearea de concepte vizuale inovatoare și executarea lor într-un mod profesional.
  • Dezvoltarea de materiale de marketing și publicitate pentru diverse platforme, inclusiv online și print.
  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a înțelege și a satisface cerințele proiectelor.
  • Contribuirea la brainstorming și la generarea de idei pentru îmbunătățirea continuă a imaginii și comunicării noastre vizuale.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu creativ și dinamic, alături de profesioniști pasionați.
  • Proiecte variate și provocatoare care îți vor permite să îți pui în valoare abilitățile și creativitatea.
  • Posibilități de dezvoltare profesională și personală, încurajându-se învățarea continuă și inovația.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.

Dacă simți că ești persoana potrivită pentru această poziție și vrei să faci parte dintr-o echipă dedicată, trimite-ne CV-ul tău și portofoliul la adresa hr@andys.md.

E-mail: hr@andys.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть