Florist

Angajăm:

Florist

Compania MoldFlowers, unul din liderii pe piața autohtonă în domeniul livrării de flori, angajează florist/florista cu experientăde lucru în salon floristic.

Responsabilități:

  • Formarea buchetelor şi a aranjamentelor florale, îngrijirea florilor;
  • Curatarea florilor;
  • Achiziționarea florilor.

Cerințe față de candidați:

  • Abilități bune de comunicare;
  • Rezistență la stres;
  • Creativitate și imaginație;
  • Gust si cunostinte in floristica;
  • Poziţie activă, punctualitate, eficiență ridicată, responsabilitate;
  • Experiența într-o poziție similară - obligatoriu;
  • Sunt foarte binevenite specilizari si cursuri in domeniu la nivel national si international.
Calități personale:
  • Dorința de a lucra;
  • Dorința de autodezvoltare;
  • Dedicație;
  • Comunicare;
  • Încredere în sine;
  • Responsabilitate;
  • Punctualitate;
  • Capacitatea și dorința de a lucra la rezultat.
Beneficii:
  • Orar de munca omenesc: 2 zile cate 8 ore+1 ora pauza de masa, dupa - zi de odihna.
  • Detaliat orarul pe zile este urmatorul:
    - 1-a zi de la 13:00 la 22:00;
    - a 2-a zi de la 07:00 la 16:00;
    - a 3-a zi este de odihna;
    Intr-un final pe luna aveti lucrate 160 de ore in loc 176 daca este vorba de o saptamana obisnuita de munca cu 5 zile lucratoare si 2 de odihna.
  • Salariu motivant. Cu toate ca munciti mai putin decat la un job obisnuit aveti un salariu decent ca pentru un loc de munca cu orar complet sau chiar supraorar(ce din pacate este des intilnit in profesia de florist).
  • Lucru in interiorul salonului - la cald.
  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă prietenoasă, tânără de profesioniști;
  • Oportunitatea de dezvoltare profesională și creştere salarială.
  • Posibilitatea de lucra cu unii din cei mai buni floristi din tara si de invata de la ei.
  • Posibilitatea de lucra intr-o companie care de la fondarea ei are o crestere stabila pe piata si este in continua dezvoltare.
Dacă eşti o persoană energică, capabilă de a lucra în echipă, trimite CV-ul cu o fotografie (obligatoriu) și EXEMPLE DE LUCRĂRI EFECTUATE la e-mail: hr@moldflowers.md,
în linia de subiect vă rugăm să indicați funcţia - Florist.

Candidații selectați vor fi invitați la un interviu.

E-mail: hr@moldflowers.md
Web: https://moldflowers.md
Tel: 069470986

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть