Farmacist(ă) sau farmacist(ă)-laborant(ă)

Suntem renumita rețea de farmacii Hippocrates. În prezent avem peste 175 de subdiviziuni deschise pe întreg teritoriul Republicii Moldova.
Compania noastră este formată dintr-o o echipă de peste 800 de angajați, iar noi continuăm să ne dezvoltăm dinamic. În legătură cu deschiderea de noi subdiviziuni, invităm persoane active în echipa noastră

Responsabilități:

  • Consultă clienții și oferă detaliii despre produse si modalitatea de administrare a acestora;
  • Eliberează produsele farmaceutice şi parafarmaceutice;
  • Gestionează stocurile de medicamente și le aranjează în vitrine;
  • Informează clienţii despre promoţii şi oferte;
  • Colaborează eficient în cadrul echipei pentru îndeplinirea cu succes a obiectivelor lunare.

Cerinţe:

  • Studii medii de specialitate sau superioare (farmacie);
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
  • Abilităţi excelente de ascultare și comunicare;
  • Orientare spre client și rezultat;
  • Experienţa de lucru constituie un avantaj;
  • Abilităţi de analiză, planificare şi organizare.
Beneficii:
  • Remunerare atractivă (salariu fix+ bonus pentru performanță);
  • Pregătire profesională continuă din contul companiei;
  • Condiții de muncă înr-un mediu sănătos și binevoitor;
  • Oportunitate de dezvoltare personală și profesională în cadrul companiei.

E-mail: angela.negoita@tetis.md
Telefon: 061166081

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть