Expert–chimist (Chimist, Chimist tehnolog)

Compania ICS “Eurofarmaco” SA angajează:

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare in chimie, tehnologie farmaceutica
  • Cunoașterea limbii române
  • Engleza și rusa - prezintă un avantaj
  • Utilizator calculator nivel avansat
  • Deprinderi de lucru cu echipamentul analitic (HPLC, UV-VIS) prezintă un avantaj
  • Calități personale: activ, responsabil, cu inițiativă, capacitate de lucru multifunctional si de lucru in echipa, orientare spre rezultat și stare de spirit pozitiva

Responsabilitati:

  • Controlul in procesul de productie
  • Efectuarea analizelor cu aplicarea metodelor chimice și instrumentale
  • Respectarea cerintelor Ghidului de buna practica de fabricatie
  • Îndeplinirea planului de lucru în conformitate cu sarcinile individuale

Oferim:

  • salariu motivant (nivelul salariului se va stabili in urma interviului)
  • angajare permanentă
  • amplasarea locului de muncă: r. Ialoveni, s. Sociteni, șos. Chișinău-Hîncești, 10
  • regim de muncă: 7 ore pe zi, 5 zile pe săptămână

Persoanele interesate pot expedia CV la adresa electronica: geta.kulcitki@ropharma.ro
Nr. de contact mob. 079332282

E-mail: geta.kulcitki@ropharma.ro
Telefon: 079332282

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть