Expeditor

Cerințe:

  • Studii medii de specialitate;
  • Experienţă în domeniul vînzărilor minim de 1 ani;
  • Abilităţi de organizare, comunicare verbală şi scrisă, planificare profesională, responsabilitate;
  • Cunoşaterea limbilor româna şi rusa;
  • Permis de conducere cat.B,  experință nu mai puțin de 2 ani.

Responsabilităţi:

  • pe teritoriul deservit recepcionează marfa de la depozit in baza facturilor si o predă conform destinatie

Oferim:

  • Posibilitate de a lucra într-o companie tînără, performantă şi în continuă creştere;
  • Pachetul social deplin, salariu fără întîrzieri, de la 14159lei.

Pentru postul vacant, sunteti rugati de a transmite CV-ul la:
E-mail: hr@bizmarket.md
Tel/fax: 079701065

Solicităm sa indicați pentru care post aplicați.

E-mail: hr@bizmarket.md
Telef
on: 079701065

Другие вакансии этой компании

Vinzator

27 Апреля 2024
Отправить CV

Casier

Hamal

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть