Manager vânzări | domeniul creditării

We sincerely believe that a company is people. The better people a company can afford, the better its product or service will be.

Despre companie

Companie internațională care furnizează credite pe termen lung, pentru achiziționarea de mașini second-hand de orice marcă, model și vechime. Partener de încredere în domeniul finanțării auto pentru consumatorii din Letonia, Lituania, Estonia, Georgia, Armenia, Moldova, Belarus, România, Kenya, Uganda, Uzbekhistan etc.

În scopul extinderii departamentului și creșterii vânzărilor, se caută o nouă persoană în echipa de vânzări.

Descrierea jobului

  • Analizarea și evaluarea cererilor de credit de la clienți (persoane fizice)
  • Consultarea clienților (atât telefonic cât și fizic)
  • Verificarea și confirmarea  profilului clienților, conform procedurilor interne
  • Menținerea relațiilor cu clienții, oferindu-le suport și asistență în gestionarea produselor și serviciilor

Cerințe pentru candidat

  • Abilități sigure de comunicare și negociere
  • Experiență în vânzări
  • Fluență în limba română, rusă, engleză- constituie un avantaj
  • Cunoștințe de operare PC, MS- office

Oferim

  • Program individual de dezvoltare profesională şi avansare în carieră
  • Instruirea continuă pentru dezvoltarea abilităților profesionale și personale
  • Posibilitatea avansării în carieră
  • Echipa este prietenoasă și implicată
  • Grafic de muncă L-V, 08:30- 17:30

Pentru mai multe detalii ne puteți apela la numărul: 069708302.
Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa info@hrsolution.md.

* If you send us your CV you will authorize the processing of personal data contained in your cv.

E-mail: info@hrsolution.md
069708302

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть