Dispecer în Serviciul de Livrare a apei îmbuteliate Pelican I Диспетчер Службы Доставки бутилированной воды Pelican

Casa de Comerț "AquaTrade", cel mai mare distribuitor de ape minerale și băuturi răcoritoare din Republica Moldova, deținătorul mărcilor precum OM, Gura Cainarului, Letto, anunță despre postul vacant de Dispecer în Serviciul de Livrare a apei îmbuteliate Pelican.

Ce oferim:

  • Lucru într-o echipă prietenoasă a unei mari companii distribuitoare;
  • Pachet social complet;
  • Discount pentru serviciile medicale la laboratoarele Synevo;
  • Transport de serviciu;
  • Orar de lucru în schimburi:
  • 1 zi 07:00-15:00
  • 2 zi 15:00-21:00
  • 3 zi zi liberă;
  • Salariu stabil - 9500 lei;
  • Tichete de masă.

Responsabilitățile includ:

  • Lucrul cu documentația primară;
  • Pregătirea documentației pentru expediție;
  • Pregătirea facturilor fiscale;
  • Pregătirea documentelor de transport;
  • Generarea rapoartelor;
  • Menținerea arhivelor.

Ce așteptăm de la dvs.:

  • Educație - economică (contabilitate);
  • Experiență de lucru este apreciată;
  • Cunoștințe de limba rusă, română (avantaj);
  • Cunoștințe de utilizare a calculatorului la nivel de utilizator;
  • Cunoștințe de bază în contabilitate;
  • Cunoașterea programului 1C.

Calități personale:

  • Responsabilitate;
  • Eficiență;
  • Atentie la detalii;
  • Abilități de comunicare.

Locația biroului este pe strada Dachi 58/12. Expediază CV-ul la adresa de e-mail: job@aquatrade-hr.md cu specificarea funcției în subiect sau sună la nr. de telefon 068333703.

Торговый дом «AquaTrade», крупнейший дистрибьютор минеральных вод и прохладительных напитков в Республике Молдова, владелец таких брендов как ОМ, Gura Cainarului, Letto, объявляет о вакансии Диспетчер Службы Доставки бутилированной воды Pelican.

Что мы предлагаем:

  • Работа в дружном коллективе крупной дистрибьюторской  компании
  • Полный социальный пакет
  • Скидка на медицинское обслуживание в лабораториях Synevo
  • Дежурный транспорт
  • Сменный график работы:
  • 1 день 07:00-15:00
  • 2 день 15:00-21:00
  • 3 день выходной
  • Стабильная з.п. – 9500 лей
  • Талоны на питание

В чем заключается работа:

  • Работа с первичной документацией.
  • Подготовка документации для экспедиции.
  • Подготовка налоговых накладных.
  • Подготовка товарно транспортных накладных.
  • Формирование отчетности.
  • Ведение Архива.

Что мы ждем от вас:

  • Образование – экономическое (бухгалтерия).
  • Опыт работы приветствуется.
  • Знание русского языка, румынский (преимущество).
  • Знание компьютера на уровне пользователя.
  • Знание основ бух учёта.
  • Знание 1С.

Личные качества:

  • Ответственность.
  • Исполнительность.
  • Внимательность
  • Коммуникабельность

Офис находится на ул. Дачи 58/12.

Отправьте свое резюме по адресу электронной почты: job@aquatrade-hr.md с указанием должности в теме или позвоните по телефону 068333703.

E-mail: job@aquatrade-hr.md
068333703

Прикрепить CV CV с сайта

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо