Director Executiv

Suntem în căutare de:

Suntem în căutarea unui Director Executiv angajat și orientat spre rezultate pentru a conduce echipa noastră spre excelență și creștere continuă.

Locație: Chișinău sau Ungheni

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiei organizaționale;
  • Supervizarea tuturor aspectelor operaționale și administrative;
  • Identificarea și evaluarea oportunităților de afaceri noi și strategice;
  • Crearea și menținerea unui mediu de lucru pozitiv și productiv;
  • Managementul eficient al resurselor umane, financiare;
  • Promovarea valorilor și culturii organizaționale în rândul angajaților și partenerilor.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în funcție de conducere;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Capacitatea de a dezvolta și implementa strategii noi;
  • Orientare puternică către rezultate și obiective clare;
  • Grad de încredere și integritate profesională ridicat.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a conduce și de a influența direcția strategică a unei companii;
  • Pachet salarial foarte competitiv;
  • Mediu de lucru dinamic și colaborativ;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală.

Dacă sunteți o persoană cu o viziune puternică și un track record de succes în domeniul managementului, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail hr@acvila.md până la data de 15 aprilie.

Toate aplicațiile vor fi tratate cu confidențialitate. Așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință cu viitorul nostru Director Executiv! ;)

E-mail: hr@acvila.md
Site: www.acvila.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть