Director Achiziții

Angajăm:

Cerințe:

  • cunoașterea bună a limbii române, ruse și engleze
  • experienţă profesională de cel puţin 2 ani de în poziţie similară
  • cunoaşterea calculatorului la nivel de utilizator
  • excelente abilități de comunicare și negociere
  • abilități de organizare a timpului și de prioritizare a sarcinilor
  • inițiativă și orientare spre rezultat
  • capacitate de a lua decizii și de a lucra cu câteva sarcini concomitent
  • permis de conducere

Responsabilități:

  • Căutarea activă a produselor și partenerilor noi
  • Comunicarea eficientă cu furnizorii locali și internaționali
  • Negocierea cu furnizorii și încheierea contractelor
  • Monitorizarea continuă a pieței pentru obținerea celor mai avantajoase oferte
  • Elaborarea și gestionarea eficientă a planului de achiziții
  • Raportarea rezultatelor obținute
  • Coordonarea procesului de comandă, import și logistică

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • salariu pe masura competentelor profesionale;
  • condiții de munca legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare;
  • oportunitatea de a munci intr-o companie in continua dezvoltare, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala continua.

Persoanele interesate vor trimite CV in limba romana cu specificarea postului, pe adresa: resurseumane@arabesque.md.

Tel.: 022636857

E-mail: resurseumane@arabesque.md
Telefon: 022636857

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть