Designer mobilă

Amatto - fabricarea bucătăriilor și a mobilei la comandă conform standardelor internaționale.

Vino să faci parte din echipa noastră!

Îți place să comunici eficient cu oamenii și să îi ajuți pentru a da răspuns la solicitările lor?

Cauți un job stabil, pentru a avansa pe plan profesional? Pune-ți în valoare competențele profesionale și devino parte a echipei Amatto: Designer mobilă!

Cerințe:

1.   Competențe: creativitate, comunicare eficientă, orientare spre client, disciplină, responsabilitate, atenție la detalii

2.   Cunoștințe – AutoCad

3.   Experienţă – portofoliu va constitui avantaj.

Responsabilități:

  • Comunicarea cu clienții;
  • Realizarea proiectelor de design;

Ce oferim noi:l;

  • Program flexibil
  • Condiții de muncă confortabile și salariu competitiv +%
  • Instruire, oportunități de dezvoltare profesională;

Dacă Vă regasiti în cele menționate mai sus, Vă rugăm transmite-ți CV- ul la adresa de email: hr@amatto.md cu menționarea funcției pentru care optați.
Vă așteptăm cu drag!

E-mail: hr@amatto.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть