Depozitar

Depozitar

Firma importatoare și distribuitoare de produse chimice caută candidat în funcția de Depozitar.

Responsabilități:

  • Pregătirea comenzilor către distribuitori;
  • Incarcarea/eliberarea marfei la client din depozit;
  • Recepția mărfii si participarea la descărcare;
  • Verificarea și participarea la realizarea inventărelor în depozit.

Cerințe:

  • experiența ca depozitar constituie un avantaj;
  • dornic de a munci;
  • apt de muncă fizică;
  • energic, muncitor.

Cunoștinte:

  • de utilizare a stivuitorului (utilaje de încărcare) – constituie un avantaj;
  • de utilizare a cântarului electronic;
  • cunoașterea limbii române.

Oferim:

  • salariu poate fi modificat în dependență de atitudinea și dorință de a munci;
  • posibilitatea de a crește în funcție și salariu;
  • instruire.

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la adresa victoria@bolleblu.md.
Sau sunati la nr mob.: 068430575.

E-mail: victoria@bolleblu.md
Telefon: 068430575

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть