Curier Online sect. Telecentru

Reţeaua de magazine “Linella” anunţă post vacant la funcția:

Ești în căutarea unei oportunități de a te alătura unei echipe dinamice și în creștere? Suntem în căutarea unui curier online enuziast și dedicate să se alăture echipei noastre! Dacă ești o persoană responsabilă, cu o atitudine proactive și o pasiune pentru serviciul clienți, această poziție ar putea fi pentru tine.

Cerințe:

  • permis de conducere categoria B (minim 2 ani);
  • experiență în curierat/șofer;
  • cunoașterea terminalului mobil de plată;
  • cunoașterea limbilor română/rusă;
  • aptitudinea de comunicare amabilă cu clienții.

Responsabilități:

  • Preluarea comenzilor din punctul A și livrarea în punctul B ( pina la ușa clientului) în municipiul Chișinău;
  • Verificarea mărfurilor înainte de preluare și răspunderea materială pentru calitatea și integritatea transportării lor;
  • Menținerea în stare tehnică/igienă corespunzătoarea a vehiculului oferit de companie(răspundere materială în cazul prejudiciilor);
  • Comunicarea cu clienții.

Oferim:

  • Salariu 12650 lei + bonusuri;
  • Angajare oficială, salariu fără întârzieri;
  • Concediu anual plătit 28 zile pe an;
  • Program de lucru 4/2, conform orarului de lucru a magazinului;
  • Condiții bune de lucru;
  • Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul companiei.

Adresa magazinului: str.Pietrarilor 2/1
Toți candidații interesați de acest post vacant sunt rugați să transmită CV-ul pe job@linella.md.

Urmărește locurile vacante pe canal telegram: https://t.me/ofertedelucru

Așteptăm CV-ul tău pe job@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante
Telefon: 079410955 / 061000041

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть