Controlor (cod CORM – 313904) Secția Control Produse Finite, Serviciul Securitate și Pază (Chișinău - Floreni)

Angajăm:

Scopul funcției: Paza, controlul bunurilor materiale și a produselor finite aflate în gestiunea Depozitului frigorific.

Atribuțiile de bază includ:

  • urmărește transferurile de marfă din stocul central în substocuri, circuitul produselor de carne de pasăre pentru a completa stocurile în vederea onorării complete a tuturor comenzilor;
  • gestionează derularea activităţilor legate de distribuţia mărfurilor, asortimentul și controlul produselor livrate către clienți și punctele de comercializare, în baza documentelor fiscale ce însoţesc marfa;
  • verifică documentele de însoțire a transportatorilor, ambalarea şi securizarea mărfii în vederea livrării;
  • verifică spaţiul de depozitare a mărfurilor în vederea excluderii furturilor sau delapidărilor de produse;

Cerințe față de candidat:

  • medii, experienta 2 ani intr-o functie similara (medii speciale constituie un avantaj);
  • cunoașterea Regulilor specifice de igienă a produselor alimentare de origine animală;
  • cunoștințe a pachetului MS Office (Word, Internet, E-mail);
  • stare perfecta a sănătății pentru activitate în condiții frigorifice;

Compania ofera:

  • pachet salarial și social stimulativ;
  • mediu de lucru dinamic.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: cadre@floreni.md sau ne pot contacta la numarul de telefon: (022) 66 70 84, 060576304.

E-mail: cadre@floreni.md
Telefon: (022) 66 70 84, 060576304

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть