Office manager (Content specialist), Chișinău

Clientul nostru reprezintă unul dintre cele mai cunoscute și dedicate companii în sfera parfumeriei de nișă și cosmeticilor de lux. În legătură cu dezvoltarea activă, compania caută un specialist dinamic și pasionat, nu neapărat cu experință pentru poziția de:

OFFICE MANAGER (CONTENT SPECIALIST), CHIȘINĂU

Responsabilități:

  • Gestionarea și oferirea feedback-ului la apelurile și mesajele primite;
  • Informarea clienților în detalii despre produsele și serviciile oferite de companie;
  • Cunoașterea asortimentului, documentarea și gestionarea comenzilor și a cererilor clienților;
  • Crearea de conținut deosebit și captivant, inclusiv imagini, texte și video-uri, pentru site-ul nostru și platformele de social media;
  • Monitorizarea conținutului, folosind date și analize pentru a face modificări de îmbunătățire.

Cerințe:

  • Studii superioare sau medii în Marketing, Comunicare sau într-un domeniu similar;
  • Experința în domeniul dat nu este prioritară;
  • Abilități excelente de bază în editare, lucrul cu terminalul de plată, cunoștințe în Microsoft Office, 1C și platforma Magento eCommerce (constituie un avantaj);
  • Cunoaștere și vorbirea fluentă a limbilor română și rusă, engleza constituie un avantaj.

Beneficii:

  • Program de muncă stabil de luni-vineri;
  • Oportunitate de a crește și de a te dezvolta într-o echipă mereu dinamică și pozitivă;
  • Pachet salarial competitiv și motivant cu perspectivă de creștere;
  • Reducere la anumite produse din cadrul companiei.

Poziția dată este perfectă și pentru proaspeții absolvenți, studenți, începători sau mămicile ce doresc să-și reînceapă activitatea după concediul de maternitate.

Dacă te recunoști în descrierea postului ca fiind o persoană ce tinde spre rezultat, nu ezita să aplici la adresa de e-mail: Dopomoga.Staffing@gmail.com, indicând denumirea poziției vacante.

Pentru mai multe detalii, vă rog să ne contactați la numărul de telefon: +373 787 08 500.

E-mail: dopomoga.staffing@gmail.com
Telefon: (+373) 787 08 500

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть