Contabil(ă)

Angajam:

Contabil(ă)

Compania MiF SA este în căutarea unui Contabil(ă). Suntem o companie cu o experiență în domeniu de mai bine de 20 de ani și cu o imagine bună pe piață în acest domeniu.

Ce oferim noi:

  • Salariu regulat - 12 000 lei
  • Interacțiune cu oameni devotați și profesioniști.
  • Implicarea în diverse proiecte interesante și de perspectivă.
  • Instruire și pregătire profesională.
  • Resurse de dezvoltare.
  • Pachet social complet.
  • Program de lucru: Luni - Vineri 08:30-17:00, sâmbătă 8:30-13:00.
  • Prânz din partea companiei și atmosferă plăcută.

Cerințe:

  • Persoană organizată, riguroasă, analitică, responsabilă, flexibilă

Responsabilități:

  • Cercetarea pieții și atragerea clienților noi.
  • Gestionarea activităților și oferirea consultațiilor.
  • Colaborarea strânsă cu partenerii noștri.
  • Coordonarea sarcinilor tehnice.
  • Recepționarea apelurilor și mesajelor de la clienți.
  • Prezentarea serviciilor/produselor și negocierea termenilor și condițiilor comerciale.

Competențe necesare:

  • Studii medii/superioare.
  • Cunoașterea programei 1C
  • Abilități de convingere și comunicare în afaceri.
  • Cunoașterea obligatorie a limbilor: română, rusă și engleza reprezintă un avantaj.
  • Aptitudine de organizare și planificare.

Ne aflăm pe sectorul Râșcani, stradela Studenților 2/4.

Pentru mai multe detalii apelați numarul de mai jos sau trmiteți un CV la adresa de eMail: mifcont@gmail.com.

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть