Contabil(ă)

WINKRAFT BUSINESS GROUP este o companie care oferă servicii de contabilitate și consultanță în domeniul afacerilor pentru companii din Moldova.

Căutăm un coleg pentru poziția de Сontabil.

Responsabilități principale:

  • Prelucrarea documentelor primare
  • Formarea actelor de verificare
  • Pregătirea rapoartelor fiscale și statistice

Cerințe pentru candidați:

  • Studii superioare finalizate sau în curs (contabilitate, economie, finanțe)
  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Bune abilități de utilizare a calculatorului (1C, Word, Excel)
  • Experiență în poziție similară minim 1 an
  • Atitudine responsabilă față de muncă și orientare spre rezultate

Oferim:

  • Loc de muncă într-un birou modern în inima sec. Rîșcani
  • Angajare oficială și pachet social complet
  • Salariu competitiv, începând de la 12 mii lei
  • Program de lucru 5/2, de la 8:30 la 17:00

Dacă sunteți gata să vă alăturați echipei noastre WINKRAFT BUSINESS GROUP, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de email: hr@wbg.md.

Telefon: 068390939
E-mail: hr@wbg.md
Web: https://wbg.md

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть