Contabil(ă) Evidență Bancară | Бухгалтер по банковской отчетности 14000

Holdingul ,,Customagic” specializat în producerea și distribuirea produselor alimentare, unic de acest gen pe piața Republicii Moldova,  angajează în bază de concurs persoane active, sîrguincioase pentru postul de:

Post disponibil pentru un Contabil Evidență Bancară.

Dacă ești un magician al numerelor, un maestru al plăților bancare și ești gata să jonglezi cu operațiunile financiare, te vrem în echipa noastră!

Aici vei găsi:

  • Misiune clară: Contribuie la gestionarea cu precizie a fluxurilor financiare ale companiei noastre.
  • Echipa unită: Suntem un colectiv de profesioniști dedicați, gata să-și ofere sprijin reciproc.
  • Dezvoltare profesională: Îți oferim oportunitatea de a-ți perfecționa abilitățile și de a crește într-un mediu dinamic.

Responsabilități cheie:

  • Efectuarea plăților bancare atât în valută națională, cât și în valută străină, asigurându-se că acestea sunt efectuate în mod precis și în conformitate cu procedurile stabilite.
  • Gestionarea cardurilor salariale și relaționarea cu instituțiile bancare pentru a asigura un flux eficient al acestora.
  • Colectarea, prelucrarea și stocarea datelor privind operațiunile bancare, asigurând confidențialitatea și precizia acestora.

Cerințe:

  • Studii în Finanțe și bănci sau Contabilitate
  • Abilități de lucru în 1C și Excel
  • Experiență relevantă în domeniul financiar și contabilitate, în special în ceea ce privește evidența bancară.
  • Abilități excelente de gestionare a numerarului și a datelor financiare.
  • Abilitatea de a comunica eficient cu instituțiile bancare și cu echipa internă.
  • Atitudine proactivă și atenție la detalii.
  • Disponibilitate pentru a lucra într-un program stabil, de luni până vineri, între orele 9:00 - 18:00, cu oficiu în sec. Botanica.

Dacă ești pregătit să fii gardianul financiar al companiei noastre și să asiguri gestionarea corectă a resurselor noastre financiare, trimite CV-ul tău cu mențiunea Contabil Evidență Bancară la hr@customagic.md.

Ajută-ne să construim un viitor financiar solid!

Вакансия для Бухгалтера по банковской отчетности.

Если вы волшебник цифр, мастер банковских платежей и готовы жонглировать финансовыми операциями, мы хотим видеть вас в нашей команде!

Здесь вы найдете:

  • Четкую миссию: Помогать управлять финансовыми потоками нашей компании с точностью. Объединенную команду: Мы — коллектив преданных профессионалов, готовых поддерживать друг друга.
  • Профессиональное развитие: Мы предоставляем вам возможность совершенствовать свои навыки и расти в динамичной среде.

Основные обязанности:

  • Проведение банковских платежей как в национальной, так и в иностранной валюте, обеспечивая их точное выполнение в соответствии с установленными процедурами.
  • Управление зарплатными картами и взаимодействие с банковскими учреждениями для обеспечения эффективного оборота.
  • Сбор, обработка и хранение данных о банковских операциях с соблюдением конфиденциальности и точности.

Требования:

  • Образование в области финансов и банков или бухгалтерии
  • Навыки работы в 1С и Excel
  • Соответствующий опыт в финансовой и бухгалтерской области, особенно в части банковской отчетности.
  • Превосходные навыки управления денежными средствами и финансовыми данными. Способность эффективно общаться с банковскими учреждениями и внутренней командой. Проактивный подход и внимание к деталям.
  • Доступность для работы в регулярном графике с понедельника по пятницу с 9:00 до 18:00.

Если вы готовы стать финансовым хранителем нашей компании и обеспечить правильное управление нашими финансовыми ресурсами, отправьте свое резюме с пометкой «Бухгалтер по банковской отчетности» на адрес hr@customagic.md.

Помогите нам построить крепкое финансовое будущее!

hr@customagic.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо