Contabil-sef, angajat full time cu salariu motivant

Showroom-ul de mobila italiana HOMEITALY este in cautare de:

Cerinte fata de candidat:

  • Studii de specialitate in domeniul contabilitatii;
  • Experienta de lucru 5 ani;
  • Cunoasterea legislatiei fiscale curente;
  • Cunoasterea legislatiei muncii si aplicarea ei in domeniul salarizarii;
  • Cunoașterea programului 1-C;
  • Utilizarea libera a calculatorului;
  • Cunoaşterea limbei romane;
  • Capacitatea de a analiza și monitoriza;
  • Sociabilitate, inițiativă, responsabilitate;
  • Comunicare eficienta in cazul contactului cu diverse institutii ale statului;
  • Persoana onestă, perseverentă, orientată spre performanta si rezultat.

Responsabilităţi de baza:

  • Operatiuni contabile de export/ import marfa;
  • Operatiuni bancare si numerar;
  • Evidenţa decontarilor cu clientii si furnizorii;
  • Eliberarea, verificarea facturilor fiscale in termenul stabilit;
  • Evidenta personalului si salarizare;
  • Introducerea datelor in programul 1-C;
  • Evidenta mijloacelor fixe si activelor;
  • Perfectarea raportarilor contabile (fisc, statistica etc).

Beneficii:

  • Salariu motivant
  • Angajare oficială + pachet social
  • Mediu de lucru confortabil în cadrul showroom-ului de mobila și într-o o echipă tinara si prietenoasă

Persoanele interesante sunt rugate să trimită CV-ul la adresa de email hr.homeit@gmail.com.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть