Contabil la producere (salariu de la 13000 lei) | Бухгалтер на производство (с з/п от 13000 лей)

Responsabilități principale:

  • Primirea, controlul și prelucrarea documentelor primare;
  • Introducerea informatiei și datelor în sistemul 1C 8;
  • Intocmirea și verificarea rapoartelor operaționale zilnice.

Cerințele noastre pentru un candidat:

  • Dorința de a crește și de a se dezvolta;
  • Cunoașterea programei 1С 8;
  • Utilizator de PC sigur: Word‚ Excel;
  • Experiență de muncă de la 1 an;
  • Responsabilitate, atenție, diligență.

Oferim:

  • Program de muncă: luni-vineri 08:30-17:30 (sîmbătă și duminică-zile libere);
  • Angajare oficială conform CM RM;
  • Salariu la timp de la 13000 lei;
  • Lucru într-un oficiu nou și modern;
  • Integrare într-un colectiv tînăr și activ;
  • Perspectivă de dezvoltare profesională și de carieră.

Locul de lucru: Chișinău. str. Uzinelor, 169. Sediul central al companiei METANCOR-COM.

Expediați CV-ul dvs la adresa poștală: hr@metancor.md. Rugăm să indicați în subiectul scrisorii denumirea postului vacant.
tel.: 062-029-997
web: www.metancor.md

Основные обязанности:

  • Прием, контроль и обработка первичных документов;
  • Ввод информации и данных в систему 1С 8;
  • Подготовка и проверка ежедневных оперативных отчетов.

Наши требования к кандидату:

  • Желание работать и развиваться;
  • Знание программы 1С 8;
  • Уверенный пользователь ПК: Word‚ Excel;
  • Опыт работы минимум 1 год;
  • Ответственность, внимательность, исполнительность.

Мы предлагаем:

  • График работы: пн-пт 08.30-17.30 (суб/воскр выходные);
  • Официальное трудоустройство, полный соц. пакет;
  • Своевременная  оплата труда от 13000 лей;
  • Работу в новом современном офисе;
  • Работу в молодом активном коллективе;
  • Перспективу профессионального и карьерного роста.

Наш адрес: ул. Узинелор 169, с. Чокана, мун. Кишинэу.

ОТПРАВЬТЕ СВОЁ РЕЗЮМЕ (CV) на e-mail: hr@metancor.md или ЗВОНИТЕ ПРЯМО СЕЙЧАС 062-029-997.
web: www.metancor.md

E-mail: hr@metancor.md
www.metancor.md
062-029-997

Прикрепить CV CV с сайта

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо