Noi oferim o mulțime de soluții performante pe baza platformei 1C. Prin urmare, suntem în căutarea unui specialist, care va fi capabil de a arăta clienților toate avantajele acestui program.

Contabil-expert implementare 1C

Cerinţe:

  • Aveţi o mare experienţă cu 1C:Salariu
  • Comunicaţi liber în limba de stat şi limba rusă
  • Sunteţi sociabil şi vă place să faceţi munca beneficiarului mai eficientă şi uşoară

Responsabilităţi:

  • Setarea sarcinilor pentru programatori, testarea, predarea lucrului beneficiarului, documentarea proiectelor
  • Consultarea beneficiarilor
  • Implementarea configuraţiei 1C la beneficiari

Va constitui un avantaj:

  • Prezenţa certificatelor 1C
  • Experienţa practică în proiecte de integrare a sistemelor în baza 1C

Condiţiile de muncă:

  •  Program: Luni – Vineri, 9.00 - 18.00
  • Salariu  motivant
  • Adresa: str. Calea Ieşilor 10 (Sculeanca)
  • Colegi profesionişti şi prietenoşi

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV indicând postul solicitat la adresa - hr@dsi.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через