Contabil/Contabilă de Producție - Produse Alimentare

La FIND JOB MD, ne dedicăm conectării profesioniștilor talentați cu oportunitățile de carieră perfecte. Misiunea noastră este de a facilita procesul de recrutare și de a crea parteneriate de lungă durată între companii și candidați.

Conacul Contesei, lider în producția de produse alimentare de calitate, caută un contabil/contabilă de producție pentru a se alătura echipei în orașul Peresecina.

Responsabilități:

  • Gestionarea întregului proces contabil pentru operațiunile de producție.
  • Întocmirea și verificarea documentelor financiar-contabile.
  • Monitorizarea și analizarea costurilor de producție.
  • Colaborarea strânsă cu departamentele de producție și achiziții pentru a asigura exactitatea datelor financiare.
  • Participarea la inventare și reconcilieri periodice.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în contabilitate, preferabil în industria alimentară sau de producție.
  • Cunoștințe solide de contabilitate și legislație fiscală.
  • Abilități bune de analiză și rezolvare a problemelor.
  • Experiență în utilizarea programelor de contabilitate (1C).
  • Diplomă de studii superioare în domeniul financiar-contabil.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii atractive.
  • Mediu de lucru dinamic și profesionist.
  • Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul companiei.

Cum să aplici:
Trimite-ți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de email findjobmd@mail.ru.

E-mail: findjobmd@mail.ru
Telefon:078444488

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть