Consultant imobiliar call center

Te așteptăm în echipa Citygrup pentru postul vacant de consultant imobiliar call center!

Responsabilitățile:

  • Apelarea clienților și potențialilor clienți, oferind informații complete despre proprietățile disponibile și asistența în procesul de procurare sau vânzare;
  • Gestionarea și actualizarea bazei de date a clienților, prelucrarea datelor;
  • Asigurarea unui serviciu eficient de asistență pentru clienți.

Cerințe:

  • Abilități de comunicare verbală și scrisă în limba română și rusă;
  • Experiență anterioară în vânzări reprezintă un avantaj;
  • Putere de convingere, limbaj coerent și dicție clară;
  • Aptitudine de organizare, atenție la detalii și capacitatea de a soluționa probleme;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Cunoștințe de operare PC (CRM etc.).

Noi oferim:

  • Salariu fix + comision din vânzări;
  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică;
  • Posibilitatea de a dobândi experiența în domeniul imobiliar și de a învăța de la profesioniști;
  • Instruire si dezvoltare personală (traininguri speciale de specialitate).

Dacă ești interesat de aceasta oportunitate de carieră, trimite CV-ul la poșta de email citygrup.md@gmail.com.

E-mail: citygrup.md@gmail.com
Telefon: +37361115391

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть