Constructor in GEMENI CAD

Alman-Fashion SRL angajează:

ALMAM FASHION este in cautare Constructor confectiilor din tricotaj in Gemeni CAD.

Cerinte:

  • Studii medii sau superioare de specialitate;
  • Experienta in program minim 3 ani;
  • Sa fie o persoana dinamica, responsabila, comunicabila.

Responsabilitati:

  • Elaborarea tiparelor si Gradarea in Gemeni CAD;
  • Atle responsabilitati ce rees din functia data.

Propunem:

  • Salariu se achita pe proiect
  • Regim de lucru flexibil (se poate si de acasa)

Ne aflam or. Chişinău, str. Albișoara 80/5A, etaj 2 (în spate patinuaru-lui ICE BRAVO)

La fabrica puteti ajunge cu urmatoarele troleibuze: 21 ,38, 27, 23; autobuzul N18; rutiere: 174, 121, 103.

Telefon: 079010249

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть