Conducător Departament Achiziții

Angajăm:

Căutăm Conducător Departament Achiziții care să ne ajute să îmbunătățim performanța în vânzări și să creștem considerabil numărul acestora.

Despre noi: Compania „Grifon” a apărut ca răspuns al nevoii de a găsi produse vestimentare și articole de încălțăminte atât de calitate superioară, cât și la cel mai bun preț!

Astfel, din 2017, compania Grifon s-a focusat să aducă elementul „altceva” pe piață. Ne ajutăm clienții prestând servicii adaptate necesităților pentru a satisface preferințele legate de preț și calitate.
Compania "Grifon", are în arsenalul său 6 magazine în orașul Chișinău.

BIZU magazinul pentru bărbați care oferă clienților săi modele stilate de haine și încălțăminte, își desfășoară activitatea în sectorul Râșcani și în Port Mall.

GETS magazinul familiei care oferă clienților săi modele de încălțăminte la un preț accesibil, pot fi găsite în sectorul Centru, Botanica, Buiucani și Ciocana.

Descrierea jobului:
Pe postul de Conducător Departament Achiziții vei fi responsabil de 10 obiective importante:
  • Planificarea achizițiilor, formarea graficului de achiziții;
  • Achizitionarea la timp și în cantități suficiente a mărfurilor conform planului de achiziții;
  • Organizarea și supravegherea procesului de import;
  • Stabilirea bugetelor de stoc pe brandurile gestionate;
  • Formarea și stabilirea listei de prețurilor;
  • Organizarea eficientă a marfii în depozit;
  • Gestionarea cu nomenclatorul de marfă, lucru cu brokeri vamali;
  • Pregătirea rapoartelor periodice pe diferiți indicatori;
  • Analiza riguroasă a stocurilor de marfă;
  • Evaluarea furnizorilor și menținerea relațiilor durabile.
În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:
  • Oferim unui salariu mediu de 30000 lei;
  • Program de lucru: 09:00 - 18:00;
  • Concediu de odihnă și concediu medical.
Vei fi privilegiat, în cazul în care:
  • Ai experiență managerială într-o pozitie similară;
  • Ai cunoștințe în procesele de achiziții și logistică;
  • Ai aptitudini de gândire analitică și sistemică;
  • Ești motivat și orientat către realizarea obiectivelor și îndeplinirea targetului;
  • Cunoști limbile română și rusă;
  • Ai abilități de organizare și planificare;
  • Abilităţi de planificare, organizare a timpului și de prioritizare a sarcinilor;
  • Bune cunoştinţe de operare a PC (Excel ,Word, Google Drive);
  • EQ (inteligență emoțională), diplomație.
Și în final, dacă citind cu atenție acest anunț, a-ți realizat că acesta este jobul la care visați de mult timp, așteptăm CV dvs la adresa de email hr.bizumen@gmail.com cu tema email „Vreau să lucrez la Grifon în calitate de Conducător Departament Achiziții”.

Așa vom înțelege că sunteți cu adevărat o persoană atentă și responsabilă.

E-mail: hr.bizumen@gmail.com
Telefon: 079197719

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть