Бухгалтер (в т.ч. касса) | Contabil(ă) - (inclusiv casa)

В компанию по производству упаковки из бумаги и картона требуется:

Compania de producere a ambalajului din hîrtie și carton angajează:

Требования к кандидату:

  • образование высшее экономическое;
  • опыт работы не меньше 3-х лет;
  • опыт работы в Программе 1С (8 версия);
  • владение ПК на высоком уровне (excell);
  • знание налогового законодательства;
  • способность работать в команде;
  • высокая работоспособность и трудолюбие;
  • знание румынского и русского языка.
  • стрессоустойчивость
Обязанности:
  • ежемесячная сверка книги продаж;
  • касса;
  • проверка и выписка налоговых накладных;
  • акты сверки с покупателями;
  • оформление путевых листов и списания топлива.

Что мы предлагаем взамен:

  • работу в динамично развивающейся компании;
  • достойные условия труда;
  • мотивирующую заработную плату от 20 000 лей;
  • возможность профессионального и карьерного роста в рамках предприятия;
  • полный соцпакет;
  • офис в центре города (TRACOM).

ВСЕ ВАКАНСИИ в одном канале TELEGRAM https://t.me/hrcartnord

Cerințe față de candidat:

  • studii superioare economice;
  • experiență de lucru cel puțin de 3 ani;
  • experiență de lucru în Programa 1C (versiune 8.3);
  • cunostinte solide de operare PC (excel);
  • cunoștințe in legislația fiscală;- abilități de lucru în echipă;
  • capacitate de muncă sporită și sîrguință;
  • cunoașterea limbelor română și rusă.
Obligațiuni
  • verificarea lunară registrelor de vânzare;
  • casa;
  • verificarea și emiterea facturilor fiscale;
  • acte de verificare cu contragenții;
  • inregistrarea foi de parcurs și casarea combustibilului.
Ce oferim noi:
  • loc de muncă în cadrul unei companii cu dezvoltare dinamică;
  • condiții confortabile de muncă;
  • salariu motivant de la 20 000 lei;
  • oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră în cadrul întreprinderii;
  • pachet social integral;
  • oficiu in centrul orașului (TRACOM).

Urmăriți-ne pe TELEGRAM canal https://t.me/hrcartnord
Cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: hr@cartnord.md sau să sune la numerele de telefon: 0686 12 861.

Заинтересованных лиц просим отправить резюме с фото по электронному адресу: hr@cartnord.md или звонить по телефону: 0686 12 861.

E-mail: hr@cartnord.md
0686 12 861

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо